Label

فرم ثبت نام جشنواره ماه عسل کیش

لطفا در صورت تمایل به شرکت در این جشنواره فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. پس از تکمیل فرم کد رهگیری ارائه شده توسط سامانه را جهت پیگیری های آتی و اطلاع از وضعیت ثبت نام نزد خود نگهداری نمایید.شروع ثبت نام در جشنواره از تاریخ 3 بهمن ماه می باشد.

لطفا قبل از تکمیل این فرم و انتخاب بسته سفر مورد نظر خود، شرایط شرکت در جشنواره را در این صفحه به صورت کامل مطالعه بفرمایید و سپس نسبت به تکمیل این فرم اقدام نمایید.

برای ثبت نام در این جشنواره، زوجین میبایست حداکثر 30 سال سن داشته باشند به عبارتی تاریخ تولد هر یک از زوجین نباید کمتر از 1371/1/1 باشد.زوجین در صورت داشتن سن کمتر از 30 مجاز به شرکت درجشنواره و در صورت داشتن سن کمتر از 25 از مزایا (تخفیف بیشتر) بیشتر برخوردار خواهند شد.

قبل از شروع ثبت نام و تکمیل فرم اینترنتی نسبت به اسکن مدارک مورد نیاز در قالب 3 فایل پی دی اف شامل اسکن کامل شناسنامه متقاضی، اسکن کامل شناسنامه همسر و اسکن صفحه مهریه عقدنامه اقدام نمایید.

در صورت شرکت در آزمون اینترنتی و پاسخ صحیح به کلیه سئوالات مطرح شده، از 10 درصد تخفیف بیشتر برخوردار خواهید شد.برای شرکت در آزمون میتوانید بلافاصله پس از ثبت نام و یا در بازه زمانی مجاز پس از ثبت نام با وارد کردن کد رهگیری ثبت نام خود اقدام نمایید. لطفاکتاب های معرفی شده در بخش کتاب های آزمون را به صورت دقیق مطالعه فرمایید پس از ثبت پاسخ ها امکان آزمون مجدد وجود نخواهد داشت.

تعداد سکه معادل مهریه شما در تخفیف بسته سفر موثر میباشد، تعداد سکه معادل به صورت سیستمی و با اطلاعات ثبت شده شما محاسبه میگردد، در صورت داشتن حج عمره در ردیف مهریه معادل 2 سکه و حج تمتع معادل 4 سکه محاسبه میگردد.

لطفا مستندات و مدارک مورد نیاز ذیل را حتما در قالب 4 فایل با فرمت pdf در سامانه بارگذاری نمایید. حجم هر فایل نباید بیشتر از 10 مگابایت باشد.

مدارک مورد نیاز:

کلیه حقوق متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش میباشد. طراحی و پیاده سازی توسط: یاس کیش