ثبت نام

شرایط شرکت در جشنواره ماه عسل کیش

 

در جشنواره ماه عسل کیش زوج های جوان (سن زوجین کمتر از 30 سال ) که از ابتدای سال 1401 عقد کرده اند،هدیه سفر به کیش دریافت می کنند و پس از ثبت نام در سامانه و تعیین زمان مورد نظر ، با استفاده از تخفیف بین 30 درصد تا 70 درصد بر اساس الگوی تخفیف در نظر گرفته شده، میتوانند از آن استفاده کنند.

60 درصد تخفیف + 10 درصد

زوجینی که تاریخ عقدشان از ابتدای سال 1401 بوده و مهریه ایشان تا 14 سکه و سن زوجین کمتر از 25 سال باشد در این گروه تخفیف قرار میگیرند.

50 درصد تخفیف + 10 درصد

زوجینی که تاریخ عقدشان از ابتدای سال 1401 بوده و مهریه ایشان تا 110 سکه و سن زوجین کمتر از 25 سال باشد در این گروه تخفیف قرار میگیرند.

30 درصد تخفیف + 10 درصد

زوجینی که تاریخ عقدشان از ابتدای سال 1401 بوده و سن زوجین کمتر از 25 سال باشد در این گروه تخفیف قرار میگیرند.

20 درصد تخفیف + 10 درصد

زوجینی که تاریخ عقدشان از ابتدای سال 1401 بوده و سن زوجین کمتر از 30 سال باشد در این گروه تخفیف قرار میگیرند.

Images

متقاضیان ثبت نام در جشنواره توجه داشته باشید:

با مطالعه دو کتابچه الکترونیکی با موضوع خانواده و جزیره کیش که در بخش کتاب های آزمون سایت جشنواره بارگذاری گردیده است و شرکت در آزمون اینترنتی، در صورت پاسخ صحیح به 15 سوال مطرح شده، از 10 درصد تخفیف بیشتر علاوه بر تخفیف بسته های سفر بهره مند خواهید شد. برای شرکت در آزمون میتوانید بلافاصله پس از ثبت نام و یا در بازه زمانی مجاز پس از ثبت نام با وارد کردن کد رهگیری ثبت نام خود اقدام نمایید.

لطفا توجه داشته باشید همراه داشتن اصل مدارک شناسایی بارگذاری شده در سامانه و همچنین اصل عقدنامه زوجین در بدو ورود به جزیره کیش ضروری میباشد

 

 

کلیه حقوق متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش میباشد. طراحی و پیاده سازی توسط: یاس کیش